Usługi szklarskie – Warszawa

 

Jesteśmy renomowanym zakładem szklarskim z Warszawy. Klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie usług szklarskich i profesjonalnej obróbki szkła. Nasza domena to produkcja luster, szyb, ścianek działowych i szklanych drzwi na wymiar. Usługi szklarskie obejmują dokładne wymiarowanie, fazę projektu oraz fazę produkcyjną.

 

Produkcja szyb

 

Zapewniamy produkcję szyb klasycznych oraz szyb VSG – ESG. Produkty te sprawdzą się jako elementy stolików, balustrad, schodków czy podłóg. W razie rozpadu rozczłonkują się na setki tysięcy niewielkich części. Jest to rozwiązanie ekonomiczne i całkowicie bezpieczne.

 

Produkcja drzwi szklanych

 

Szklane drzwi na wymiar powstają w oparciu o najważniejsze standardy bezpieczeństwa. Zanim trafią do domu Klienta muszą przejść dokładną kontrolę jakości. Podczas jej trwania sprawdzamy nie tylko najważniejsze aspekty produkcji drzwi szklanych, ale także ich wymiary, estetykę oraz trwałość.

 

Produkcja luster

 

Lustra produkujemy dla firm, architektów i osób prywatnych. Nasz asortyment obejmuje lustra klasyczne, lustra dekoracyjne, lustra łazienkowe oraz lustra podświetlane LED. Ponadto zajmujemy się produkcją szyb dekoracyjnych i elementów ozdobnych.

 

Prysznicowa kabina szklana - produkcja

 

Prysznicowa kabina szklana na wymiar wykonana jest z wysokiej jakości szkła hartowanego. Szkło to wykazuje bardzo dużą odporność na stłuczenia i zmiany temperatury. Ponadto w przypadku zniszczenia rozsypie się na drobne części, nie raniąc osób przebywających w pobliżu prysznica.

 

Szklane ścianki działowe – produkcja

 

Szklane ścianki działowe sprawdzą się zarówno w sklepie, biurze, jak i na posesji prywatnej. Ich zastosowanie pozwoli na dostęp do światła dziennego, jednocześnie stanowiąc widoczny podział pomieszczeń. Szklane ścianki działowe powstają ze szkła laminowanego i bezpiecznego.

 

Usługi szklarskie wykonujemy na terenie Warszawy, ale współpracujemy z Klientami w całej Polsce. Jeżeli zainteresowała Państwa ta oferta, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.