Jesteśmy firmą szklarską ukierunkowaną na wytwarzanie i dostawę wyrobów ze szkła oraz świadczenie usług szklarskich nastawionych na wymagania i oczekiwania Klienta. Zajmujemy się produkcją szyb dekoracyjnych, szklanych balustrad i wysokiej jakości drzwi.

 

Estetyczne i wytrzymałe szyby

 

Produkowane przez nas szyby cechuje wysoka jakość wykończeń i bogactwo walorów estetycznych, jednocześnie zapewniamy zgodność z normami oraz atestami i obowiązującymi przepisami prawa. Stawiamy na rozwój naszej firmy oraz umocnienie jej pozycji na rynku. Specjalizujemy się w produkcji drzwi szklanych, a także obróbce i dostawie szkła zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i inwestycyjnych. W naszej ofercie znajduje się m. in. szkło do balustrad, szyby dekoracyjne i kabiny prysznicowe. Ponadto zajmujemy się hartowaniem szkła, produkcją szkła laminowanego i klejonego oraz bezpiecznego. Wytwarzamy szkło P2, P3 i P4 oraz szkło VSG ESG. Realizujemy zamówienia na drzwi szklane i ścianki działowe ze szkła. Wykonujemy również lustra na wymiar zgodnie z zamówieniami naszych Klientów.

 

Doświadczony i skuteczny personel

 

Zatrudnieni przez nas szklarze to osoby z doświadczeniem zarówno w produkcji szyb dekoracyjnych, jak i elementów użytkowych. Najważniejsze z nich to szklane fasady, panele ścienne i elementy kabin prysznicowych. Na każdym etapie zlecenia służymy Państwu profesjonalnym doradztwem i całą swoją wiedzą. Zapraszamy do podjęcia współpracy z firmą Glass-Inox z Warszawy oraz do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty wyrobów ze szkła. W przypadku Państwa pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź poprzez znajdujący się na stronie formularz kontaktowy.

Produkcja szyb dekoracyjnych i użytkowych  - o nas

facebook

GLASS-INOX